Rodezijos Ridžbekas HERA (Dykumos Red Summer Rain) ne pirmas šuo mūsų šeimoje. Vaikai, kuriems dabar jau 27 ir 21 metai, užaugo su Šarpėjaus veislės kalyte ŠENGA. Ir tikrai kiekvienas, kas tik yra turėjęs augintinį, pasakys, kad mano šuo geriausias, draugiškiausias, ištikimiausias. Net nedrįsčiau su šia tiesa ginčytis. Kiekvieną buvimo šalia minutę negali atitraukti akių nuo HEROS didingo grožio, mąslių afrikietiškų akių ir aukštai iškeltos galvos (tą pačiu pirmu sakiniu patvirtina visi teisėjai visose parodose).

Kai Jos tobula stovėsena įgimta per kraują ir nuostabiai lengvas, plaukiantis žingsnis hendlerius palieka be darbo, kai negali atsistebėti kaip arti gamtos yra šio Rodezijos Ridžbeko laukiniškumas, greitis, vikrumas, atletiškumas ir visada pasiruošęs medžioklio sargumas, kai negali atsidžiaugti temperamento ramumu, stebėtis nuomonės turėjimu ir, tada, be galo vertinamu prieraišumu, kai, galų gale, beveik kiekvienas sutiktas pakeleivis, išsako krūvą komplimentų, tada sau drąsiai ir ryžtingai pasakai:

„NORIU, KAD HERA VISADA BŪTŲ TARP MŪSŲ. Pas mus, pas jus, pas kitus!“

Metams bėgant, berenkant laurus ir pagyras parodose, gavus veislyno „Dykūmos“ veisėjos Astos Palmer patikinimą, kad Hera yra vienas geriausių Jos veislyno atstovų ir patiems nesiliaujant žavėtis jos intelektu, ramiu temperamentu, sargumu, sveikata, labai panorome šiuo stebuklingu gamtos kūriniu pasidalinti su jumis, mieli būsimieji Heros mažylių pirkėjai.

„Su didžiausia atsakomybe ir meile laukiu HEROS vados ir Jūsų, naujųjų mūsų didėjančios šeimos, narių“ – D. Šileikienė, veisėja.


Check Our FeedVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Powered by themekiller.com